30 września 2016

Dla wyjątkowych klientów... dla wiernych kontrahentów... potrzebne są wyjątkowe prezenty!  W ostatnim czasie wśród prestiżowych prezentów znalazły się smartwatche!

 

W parku, na siłowni, podczas uprawiania wszelkiego rodzaju sportu miej go zawsze ze sobą. ZeFit2Pulse nie jest bowiem zwykłym smartwatchem, którego jedynym celem jest uciskanie nadgarstka. To urządzenie, które naprawdę tryska inteligencją. Zgrabna opaska z ekranem dotykowym pokazuje aktualną godzinę, monitoruje puls, liczy kroki, pokonany dystans, spalone kalorie oraz czas i jakość snu. Dodatkowo użytkownicy mogą w każdej chwili sprawdzić wyniki swojej aktywności poprzez zwykłe dotknięcie ekranu. Po zsynchronizowaniu zegarka ze smartphonem poprzez Bluetooth 4.0, opaska pokazuje powiadomienia o przychodzących połączeniach, sms’ach, e-mailach, wydarzeniach z kalendarza oraz wszelakich aktywnościach w mediach społecznościowych. Dodatkowym plusem jest także możliwość czytania wiadomości bezpośrednio z opaski. Dzięki darmowej aplikacji na urządzenia mobilne oraz oprogramowanie na komputery PC i MAC można
z łatwością wyznaczać niezbędne cele i przypomnienia oraz monitorować swoje wyniki i postępy. ZeFit2Pulse to jedyny taki smartwatch, który łączy w sobie niezawodną jakość z nowoczesnym designem. W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama smartwatchów marki Mykronoz.

 

Smartgadżety na czasie! 

tel. 604 266 883